Pewel Ślemieńska

invalid

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treści strony:

Alt + X

Nawigacji strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

Wellnes

Najniższe ceny tylko na naszej stronie

Sprawdź dostępność
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Letni Basen z podgrzewaną wodą

Postaw na odpoczynek

Postaw na odpoczynek i wakacje pełne relaksu. Zaszyj się w pensjonacie w górach z basenem. Na terenie Rancho Adama znajduje się odkryty basen z podgrzewaną wodą, brodzik dla dzieci oraz rozległy teren z leżakami i parasolami.

Na spragnionych lenistwa

Ruska Bania i Sauna

Na spragnionych lenistwa w otoczeniu przepięknych malowniczych widoków czeka Ruska Bania, czyli jacuzzi opalane drewnem. Temperatura wody w niej oscyluje w granicach 45 stopni, co wywołuje uczucie przyjemnej, ciepłej kąpieli. Dostarcza ona mnóstwa dobrej zabawy i relaksu, a koloroterapia poprawia nastrój na długi czas. Bania mieści do 6 osób.

Do dyspozycji gości jest również Sauna Sucha. To nie tylko sposób na pełne odprężenie dla ducha, ale także zbawienna kuracja dla ciała. Sauna sucha to zabieg pielęgnacyjny, który usuwa zmęczenie, wpływa korzystnie na wygląd zewnętrzny, a także sprzyja leczeniu wielu dolegliwości. Gwarantujemy prywatność i intymną atmosferę – po wcześniejszej rezerwacji sauna jest niedostępna dla innych gości.

Dla fanów aktywności

Siłownia

Dla fanów aktywnych wakacji w górach przygotowaliśmy siłownię. Znajdziecie w niej m.in.: bieżnię, orbitrec, ciężarki, przyrządy do treningu nóg, pośladków, a także do wzmocnienia mięśni brzucha. Systematyczny trening pozwoli Wam zachować smukłą sylwetkę i pozytywnie wpłynie na samopoczucie.

Newsletter

Otrzymuj najświeższe wieści i najnowsze oferty Naszego hotelu!

© 2024 Rancho Adama - wszystkie prawa zastrzeżone.
design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

Ciasteczka Cookies i polityka prywatności

Bezpieczny nocleg Covid free zone